Отборът на Черно море води на Верея с 1:0 след първото

...

На полувремето: Верея - Черно море 0:1

Отборът на Черно море води на Верея с 1:0 след първото полувреме в срещата от 24-тия кръг на Първа лига в Стара Загора. Попадението за " моряците " осъществя капитанът Георги Илиев в 28-ата минута.

Мачът е по-специален за Черно море, тъй като е под номер 1600 в елита. В досегашните 1599 мача варненци имат 568 победи, 406 равенства и 625 загуби. В тях тимът е вкарал 1906 попадения, а е позволил 2032. " Моряците " са спечелили 2110 точки. Това ги подрежда на седмо място във Вечната класация при майсторите, написа Sportal.bg.

В 12-ата минута Радослав Василев засече с глава центриране на Георги Илиев, само че изстрелът му прелетя над напречната греда. Минута по-късно футболистите на Черно море повториха упражнението, а този път Петър Витанов качи топката на главата на Аристот Ндонгала, който стреля неопределено. В 19-ата минута надмощието на " моряците " докара до нов удар на Аристот Ндонгала, избавен от Генадий Ганев. Секунди след обстановката Родриго стреля около страничния дирек на вратата на Верея. Отново Ндонгала не съумя да преодолее Ганев с удар от далечна отдалеченост в 24-тата минута.

В 28-ата минута Черно море поведе в резултата с гол на ветерана Георги Илиев. Капитанът на " моряците " вкара във вратата на Генадий Ганев от два метра, като преди този момент стражът съумя да парира удар на Радослав Василев с глава.

Тв повторенията демонстрираха, че голът е постоянен, защото при центрирането на Стефан Станчев към Василев той е покрит от Иво Иванов.

Попадението бе седмо за Георги Илиев досега през сезона и капитанът е голмайстор на своите.

В 43-тата минута Ради Василев съумя да се освободи добре от опеката на бранител и потърси горния ляв ъгъл, само че топката излезе в навън.

Съставите:

ВЕРЕЯ:  Генадий Ганев, Годердзи Мачадзе, Иво Иванов, Дмитрий Иванов, Тимоте Рубин, Жосуе Нтойа, Женя Доброволски, Сергий Рудика, Андреис Ковальов, Денислав Станчев, Бедри Рюстемов

ЧЕРНО МОРЕ:  Иван Дюлгеров, Цветомир Панов, Пламен Димов, Виктор Генев, Стефан Станчев, Аристоте Ндонгала, Васил Панайотов, Петър Витанов, Родриго Енрике, Радослав Василев, Георги Илиев

СЪДИЯ:  Радослав Гидженов

ЖЪЛТ КАРТОН: Василев

СТАДИОН:   " Трейс Арена ", 120 фенове

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html